Citi produkti - AAKnives

Citi produkti

“AA knives” piedāvājumā ir ne tikai dažādu veidu naži, bet arī izstrādājumi mājai un virtuvei – somas, medību aksesuāri un svilpes. Šo izstrādājumu tematika ir vairāk vērsta uz medībām un makšķerēšanu.

Mājas lietas jau izsenis ir bijušas nozīmīgas ikviena cilvēka dzīvē, jo tās ir  ne tikai lietderīgas, bet arī atspoguļo katra cilvēka individualitāti. Mūsu piedāvātais pulkstenis, spilvens vai pufs lieliski iederēsies mājā, kur lielu lomu ieņem medības vai makšķerēšana, tādējādi dodot mājai noskaņu un parādot individualitāti. Autokrēsla apvalks var būt lielisks veids, kā papildināt savu mašīnu un padarīt to unikālu.

2-2-1

Virtuves produkti ir ne tikai ļoti lietderīgi, bet arī interesanti. Mūsu piedāvājumā ir virtuves komplekti, kuros ietilpst virtuves dvielis, virtuves cimds un galda paliktnis. Šie produkti ne tikai ir lieliski piemēroti medniekiem un makšķerētājiem, bet ikvienam, jo tās ir unikālas un interesantas lietas.

75349179-436070700438826-640914987212079104-n-1-1

“AA knives” somu piedāvājumā ir dažāda izmēra somas, kuras var izmanot gan ikdienā, gan arī atpūtā. Piedāvājam arī kosmētikas somiņas, kuras lieliski noder dodoties ceļojumos, pārgājienos un atpūtā, lai paņemtu līdzi nepieciešamās kosmētikas lietas. Piedāvājam arī makus, kuri būs unikāli un augstas kvalitātes, kā arī ērti lietojami.

Mūsu piedāvājumā ir plašs medību aksesuāru klāsts, kas padarīs ikvienas medības piedzīvojumu pilnas. Laidnes maciņš, ieroču pleca siksna, ieroču turētājs ir ļoti noderīgs un svarīgs aksesuārs medību laikā, kas ļaus justies brīvāk un ērtāk. Vidukļa aizsargs medību laikā ir viena no svarīgākajām lietām, lai nodrošinātu savu drošību. Piedāvājam plašu optikas apvalku klāstu, kas rūpēsies par to, lai optika būtu ērti, viegli un droši pārnēsājama, kā arī to aizsargātu no vides ietekmes, kamēr tās netiek lietotas. Ne mazāk svarīgas ir bahilas, lai būtu ērti pārvietoties, kā arī aizsargātu kājas no mitruma.

Aizvērt
Aizvērt
Ielogoties
Aizvērt
Grozs (0)

Grozs ir tukšs. Grozs ir tukšs.